O nás

Firma stolárstvo Stobi pôsobí na trhu od roku 1998, začínali sme ako malá firma, produkovali sme predovšetkým malé zákazky a zameriavali sme sa na výrobu nábytku. Postupne firma prerástla do štádia keď sme museli začať zväčšovať priestory, zariadili sme dielňu novými modernejšími strojmi ako obrábacie CNC centrum, olepovačka, formátovacia píla a mnohé iné stroje na výrobu lamina a masívu.

Hlavným poslaním a cieľom firmy Stobi je vyrábať vysokokvalitný nábytok za dostupné ceny a tým zabezpečiť spokojnosť zákazníkov.

Vďaka špecializovanou technikou a dlhodobými skúsenosťami vieme zabezpečiť vysokú kvalitu našim klientom.

Špecializujeme sa na zariaďovanie interiéru bytov ako kuchyne, vstavané skrine, obývačky, spálne, detské izby, všetko čo súvisí s bytom. Vieme vyrobiť rôzne atypy na mieru podľa priania zákazníka, zároveň vyrobiť kancelársky nábytok na mieru a iné priestory.

Všetko závisí na dohode so zákazníkom, má možnosť výberu zo širokého sortimentu katalógov, fotografií našich vlastných výrobkov, prípadne zhotovených vzoriek.

Komplexné riešenia

Kuchyne, obývačky, pracovne, spálne, jedálne, predsiene, kúpeľne, kancelárie, vstavané skrine, stoly a stoličky. Výber produktov neustále rozširujeme s cieľom poskytnúť pre Vás maximum. U nás máte možnosť zariadiť svoj domov, kanceláriu pod jednou strechou.

Grafický návrh, vymeranie

Riešime na mieste danej zákazky kde si dohodneme so zákazníkom všetky prevedenia a výber materiálov a zameranie všetkých rozmerov.

Doprava, montáž

Po odsúhlasení návrhu, výbere materiálov, doplnkov, cenovej ponuky, objednávky a zameraní Vám v dohodnutom čase privezieme tovar na miesto montáže, kde ho naši odborní technici vyložia a zmontujú.